21 листопада – День Свободи та Гідності

Боротьба українського народу справедлива, і ми неодмінно переможемо.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно–визвольної боротьби. 

Бажаємо мирного неба над рідною землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє України.

Вічна пам’ять Героям, які полягли за свободу Батьківщини!

Вітаємо з перемогою юних біологів

17 жовтня 2020 року в онлайн-режимі відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів. У турнірі взяли участь 14 команд з наукових товариств учнів області. Журі відзначило високий рівень підготовки учасників команд, зокрема, й команди з Луцького району. Ґрунтовну підготовку запропонованих задач, глибокі знання в різних галузях біології, вміння аргументовано вести полеміку продемонстрували учасники Луцького району у складі: Караляш Дарини, учениці 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Чаруків Луцького району Волинської області; Новак Дарини, учениці 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Боратин Луцького району Волинської області; Гись Ірини, учениці 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Радомишль Луцького району Волинської області; Хотинського Владислава, учня 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей с.Забороль Заборольської сільської ради»; Лайтер Ярини, учениці 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького району Волинської області; Керівник – Супрунець Анна Михайлівна, вчитель біології, природознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького району Волинської області, керівник ММО вчителів природничого циклу Луцького району. 

За результатами інтелектуальних боїв наша команда посіла ІІІ місце, а учениця Лайтер Ярина загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Піддубці Луцького району Волинської області здобула ще й ІІІ місце в індивідуальному рейтингу XIX обласного турніру юних біологів.

Вітаємо команду та її наставникам з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Турнір юних правознавців

18 жовтня 2020 року у режимі онлайн проходив обласний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. Він зібрав 10 команд області. Луцький район представляла команда у складі Походзей Катерини учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Радомишль (капітан команди), Ціпкайло Олександри та Козака Олександра учнів 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків та Город Вадима учня 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів “Ліцей с. Забороль Заборольської сільської ради”. Керівником команди була Узій Таіна Андріівна, вчитель історії та правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків.

Приємно, що для трьох членів команди, окрім Походзей Катерини, це перший у їхньому житті турнір, але вони продемонстрували високу командну гру, вміння вести полеміку, захищати власну позицію при розгляді питань.

Бажаємо команді юних правознавців та їх наставникам подальших успіхів у інтелектуальних змаганнях та дякуємо за активну участь у турнірі.

Щиро вітаємо з Днем захисника України!

У День захисника України, 14 жовтня, ми вшановуємо сучасних захисників та захисниць України та героїв різних епох. Це день, коли необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім, хто став на захист Української державності.

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, ЛЮБІ УЧНІ, ДОРОГІ БАТЬКИ!

Вітаємо Вас зі святом – Днем знань! Саме з цього дня розпочинається навчальний рік, відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань і нових звершень.

Бажаємо усім школярам успішно крокувати дорогою знань. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність, наполегливість, а також натхнення до творчості й нових відкритів! Бажаємо на цьому шляху підкорити вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай цей навчальний рік відкриє перед Вами нові горизонти пізнання себе і світу.

Батькам же побажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам.

Педагогам, усім хто носить високе звання Вчителя – бажаємо, щоб Ви за свою щоденну напружену працю отримували від своїх вихованців велику вдячність та шану.

Зі святом!

Початок нового 2020/2021 навчального року в умовах пандемії

27 серпня у відділі освіти та культури ЛРДА відбулася серпнева нарада для директорів ЗЗСО Луцького району щодо організації освітнього процесу в умовах пандемії, яку провела начальник відділу Рижук Валентина Іванівна.

Учасники наради обговорили підготовку закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року, рекомендації щодо організації проепідеміологічних заходів у закладах освіти району, зміни у науково-методичному супроводі освітнього процесу у контексті реформування освіти.

На нараду була запрошена старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Луцького районного відділення поліції ГУНП у Волинської області Морозюк Ольга Володимирівна. Під час зустрічі було обговорено аспекти співпраці ювенальної превенції із закладами освіти району.

На завершення наради начальник відділу вручила нагороди кращим педагогам району та окреслила головні завдання, що стоять перед керівниками закладів освіти.

29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України вшанування полеглих воїнів у селах Піддубці й Підгайці

29 серпня  з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» для вшанування полеглих воїнів у селах Піддубці й Підгайці були проведені панахиди та пам’ятний мітинг у селі Романів.

В знак пам’яті та шани тим, хто віддав своє життя за мир на Україні, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Озінович, голова Луцької районної ради Валентин Приходько, начальник відділу освіти та культури Валентина Рижук поклали квіти до могил бійців АТО/ООС на Сході України у селах Піддубці, Гаразджа, Романів, Боратин та Підгайці.

Високу ціну заплатила Україна за мирне небо над головою, тож пом’янімо кожного, хто поклав життя за те, щоб майбутні покоління мали гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою.