Всі дані про заклади первинної медичної допомоги, які мають договір з НСЗУ, є в електронній системі охорони здоров’я. Це відкрита інформація. Знайти її можна на дашборді НСЗУ “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” ➡️ https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map

Наголошуємо, що вимушені переселенці можуть звернутися до будь-якого сімейного лікаря, терапевта або педіатра, незалежно від наявності декларації з лікарем. Щоб знайти медзаклад, який має договір з НСЗУ, можна скористатися дашбордом за посиланням вище.

➡️ Щоб скористатися аналітичною панеллю, перейдіть до першого розділу – електронної карти.

➖ У фільтрах ліворуч оберіть область або введіть в полі пошуку назву населеного пункту, який вас цікавить.
➖ У фільтрі “Договір з НСЗУ” – оберіть “З договором”.

➡️ Якщо ви хочете знайти сімейного лікаря, терапевта чи педіатра в конкретному закладі – оберіть його в таблиці під картою або введіть назву у фільтрі “Надавач послуг”. Відразу побачите перелік амбулаторій та їх контакти. Можна також натиснути на потрібну амбулаторію на карті чи в таблиці нижче.

➖ Праворуч від карти відобразиться список усіх лікарів первинки, які приймають у тому закладі, який ви обрали.

Якщо навпроти прізвища стоїть ✅, то лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів, якщо ⬆️, то ще ні.

Якщо вам незручно користуватися електронними інструментами – зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ. Номер 16-77 – безкоштовний. Оператор контакт-центру допоможе знайти необхідну інформацію.

Детальніше на сторінці НСЗУ для пацієнта (https://www.facebook.com/nszu.care) в Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *