З 12 листопада в Луцькому районі розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2022-2023н.р., який триватиме до 17 грудня. Цей етап проводиться серед учнів 6-11 класів.

Олімпіади проводяться в дистанційному форматі згідно з методичними рекомендаціями, розробленими фахівцями Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Районні оргкомітети, відповідальні за організацію олімпіад у відділі освіти управління гуманітарної політики райдержадміністрації, територіальні громади та заклади загальної середньої освіти створили безпечні умови для участі всім охочим учням, чітко і злагоджено координують процес проходження інтелектуальних змагань.

Станом на 09.12.2022 рік, в Луцькому районі відбулись олімпіади з 9 предметів: польська мова та література, українська мова і література, географія, історія, хімія, правознавство, німецька мова, біологія та інформатика.

За результатами олімпіад, брати участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2022-2023н.р будуть представники наступних територіальних громад:

– польська мова та література: Боратинської, Підгайцівської, Горохівської, Ківерцівської;

– українська мова і література: Підгайцівської, Горохівської, Рожищенської, Боратинської, Торчинської, Ківерцівської;

– географія: Горохівської, Підгайцівської, Копачівської, Доросинівської, Торчинської, Ківерцівської;

– історія: Підгайцівської, Торчинської, Копачівської, Доросинівської, Берестечківської, Ківерцівської, Горохівської, Городищенської;

– хімія: Горохівської, Мар’янівської, Копачівської, Підгайцівської, Торчинської;

– правознавство: Горохівської, Торчинської, Боратинської, Берестечківської, Рожищенської,  Підгайцівської, Мар’янівської, Олицької, Ківерцівської, Копачівської;

– німецька мова: Городищенської, Підгайцівської, Ківерцівської, Мар’янівської, Торчинської, Боратинської, Рожищенської, Олицької;

– біологія: Горохівської, Мар’янівської, Доросинівської, Підгайцівської, Боратинської, Берестечківської, Торчинської, Копачівської, Рожищенської;

– інформатика: очікується підведення підсумків.

Крім того, згодом відбудуться учнівські олімпіади з астрономії, математики, інформаційних технологій, трудового навчання, англійської мови, фізики, економіки та екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *