Не простий час диктує потребу в знаннях, які не лише є важливими, а й можуть врятувати життя. Оскільки у багатьох громадах Волині навчання поведінки в надзвичайних ситуацій відбувається відносно рідко, то ця інформація може вас зацікавити.

Як надати домедичну допомогу під час зупинки дихання, кровотечі, перелому, опіку, втрати свідомості? Що обов’язково має бути в тривожній валізі та індивідуальній аптечці? Як опанувати себе під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти самоконтроль? Які рятувальні дії під час пожежі?

Про все це дізнаються учасники тренінгу “Виникнення надзвичайних ситуацій: як зберегти життя собі та близьким”, що буде організовано у Горохівській громаді. Зокрема, навчання відбудеться:

  • 6 серпня у Горохові (початок о 10:00 в приміщені Горохівської дитячо-юнацької спортивної школи)  
  • 6 серпня у Сільці (о 15:00 у місцевому клубі);
  • 7 серпня у Скобелці (збір об 11:00 у будинку культури)
  • 7 серпня у Звинячому (о 15.30 у приміщенні Звиняченського ліцею).

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені мешканці Горохівської громади. Не проґавте шанс отримати життєво цінні знання!

Довідково

Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *