За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської започатковано проєкт «Без бар’єрів», який спрямований на створення людиноцентричного суспільства. Такі зміни неможливі без широких змін у комунікації із суспільством.

З цією метою був створений «Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Проєкт створений у співпраці з представниками громадянського суспільства, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, національними та міжнародними експертами. Це допомога для тих, хто бере участь у формуванні та впровадженні нових суспільних норм, що стосуються безбар’єрності, в Україні.

У межах комунікаційної кампанії були створені інформаційні матеріали, які покликані продемонструвати успішні приклади подолання різного роду бар’єрів, привернути увагу суспільства до цієї теми. Вони є важливим комунікаційним елементом загальнонаціональної кампанії просування безбар’єрності, як нової суспільної норми.

Громадська організація «Безбар’єрність» створила мультфільм, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри. Мультфільм створено у межах ініціативи першої леді «Без бар’єрів».

Дивіться у відео, як з толерантної мови починаються зміни в житті: https://youtu.be/_qHmrzwHohQ.

Більше про спілкування без бар’єрів читайте у «Довіднику безбар’єрності» ‑ https://bf.in.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *