Всеукраїнський  молодіжний рух «Lets do it Ukraine» ˗ учасник загальносвітового руху «Lets Do It World», що об’єднує понад 50 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні.

18 вересня 2021 року о 10:00  Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

«Побачив? Прибери» − девіз акції. Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції і взяти участь в прибиранні 18 вересня 2021 року о 10:00: м. Луцьк, вул. Ковельська, 40 (Красненський міст набережна р. Стир).

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Побачив? Прибери! Волинян запрошують долучитися до Всесвітнього дня  прибирання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *