23 серпня на площі перед Луцькою районною державною адміністрацією пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь представники органів влади, місцевого самоврядування ветерани і учасники АТО та операції об’єднаних сил, громадськість.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, який пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Почесне право підняти Державний Прапор України отримали Ковальов Дмитро Леонідович – підполковник, виконуючий обов’язки начальника відділення рекрутингу та комплектування Другого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і Морар Василь Володимирович – старший сержант, інструктор мобілізаційного відділення Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Кец, заступник голови районної ради Сергій Сівак та заступник керівника, керуючий справами районої ради Андрій Лев.

Сьогодні 23 серпня у Києві у рамках Кримської платформи проходить саміт, на якому одним із ключових питань є невизнання спроби анексії Криму Російською Федерацією. Це нагадування усьому світові про те, що Україна не змирилась зі спробою анексії Криму. Жодна країна не може силою змінювати кордони іншої.

Страшні випробування останніх років об’єднали громадян України різних віросповідань і національностей в єдину українську націю. Символічно, що на заході був присутній голова релігійної громади мусульман міста Луцька “Рахма” Сєрвєр Зейнідінов.

Присутні взяли участь у флешмобі до Дня Державного Прапора України “Жовто-блакитно моя Україно!”. Відбувся ще один флешмоб на підтримку кримських татар “Крим – це Україна!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *