Юний чемпіон Європи з козацького двобою

Юний спортсмен із Голишева Боратинської громади став чемпіоном Європи з козацького бою.

Днями у Харкові завершився чемпіонат Європи з козацького бою. Попри складну епідеміологічну ситуацію, стіни харківського Палацу спорту «Локомотив» зібрали понад 600 учасників – представників майже всіх регіонів України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусії, Таджикистану та Литви. Боратинську громаду на чемпіонаті у складі збірної Волині представляв 9-річний Ілля Анікін з Голишева (клуб бойових мистецтв «PRIDE»).

За результатами запеклих протистоянь Ілля здобув перше місце у розділі «Борня 2», а також друге у розділі «Борня 3» у ваговій категорії 30 кг.

Після відпочинку та серії літніх навчально-тренувальних зборів, спортсмен у складі збірної Волині представлятиме честь України на Кубку Європи з козацького двобою, що відбуватиметься восени у Варшаві.

Городищенські школярі посіли четверте місце на змаганні з настільного тенісу

Учнівська команда з Городищенської громади посіла четверте місце на обласному змаганні з настільного тенісу.

Обласні змагання з тенісу настільного у межах XVIII Спортивних ігор школярів Волині відбулися 23-24 квітня. Учнівська команда із Городищенської громади посіла четверте місце серед 19 територіальних громад.

Серед юнаків області Михайло Онищук і Юрій Махіборода із Михлина вибороли бронзу.