Територіальні громади, що увійшли до складу району, мають багаті спортивні традиції у підготовці спортсменів до участі у районних, обласних та всеукраїнських змаганнях.

 ФУТБОЛ

11 квітня відбувся Відкритий Кубок Федерації Футболу Горохівщини з міні-футболу. Перше місце посіла команда «Волинь АТО», друге – ФК «Сокіл» Сільце, третє – команда СК «Блудів» Мирне.

У перерві матчів нагороджено команди призерів Чемпіонату Горохівщини з футболу сезону 2020 року  та переможця Кубку Прогресу 2020 року. Горохівський міський голова Віктор Годик та голова Федерації Футболу Горохівщини Галина Прик привітали учасників, призерів відзначили кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами.

Підгайцівська команда з міні-футболу здобула чотири перемоги. У першому етапі (зональні змагання) чемпіонату ГО «Волинська територіальна організація ВФСТ «Колос» з міні-футболу (футзал) за програмою сільських спортивних ігор Волині 2021 року, команда Підгайцівської ТГ з міні-футболу відстояла честь громади, здобувши чотири перемоги у всіх матчах та здобула перше місце в групі.

Метою проведення таких змагань є популяризація міні-футболу серед сільського населення, забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення, розвитку олімпійського руху в області та пропаганди здорового способу життя, виявлення кращих команд для участі у Всеукраїнських змаганнях ГО «ВФСТ «Колос», якісної підготовки сільських спортсменів до футбольного сезону.

ВОЛЕЙБОЛ   

Завершився  чемпіонат Луцького району з волейболу серед чоловічих команд, який проходив протягом березня-квітня 2021 року за сприяння управління гуманітарної політики Луцької районної державної адміністрації, Луцької районної організації ВФСТ «Колос». Участь у чемпіонаті взяло 9 команд: сіл Чаруків, Підгайці, Забороль, Боратин, Княгининок, Воютин, Шклинь, м.Рожище та збірна команда Горохівської міської територіальної громади.

Змагання проходили за коловою системою згідно календаря змагань, протягом чотирьох турів.

У  місті Луцьку четвірка кращих команд, що вийшли до фіналу – с.Забороль, с.Княгининок, с.Воютин та Горохівська територіальна громада, змагалися за титул переможців.

Бронзовими призерами чемпіонату Луцького району з волейболу серед чоловіків стала команда с.Воютин (Торчинська селищна територіальна громада), срібними призерами – збірна команда Горохівської міської територіальної громади, переможцем – команда с.Забороль (Заборольська сільська територіальна громада).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *