У другій декаді квітня заплановано проведення Дня благоустрою у Луцькому районі. Метою заходу є поліпшення стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих територій, територій підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування.

У рамках проведення в області у квітні-травні 2021 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте повітря» та Дня благоустрою рекомендовано виконкомам місцевих рад територіальних громад забезпечити упорядкування територій населених пунктів, поліпшення їх благоустрою та озеленення. Залучити установи і організації, незалежно від форм власності, до робіт з благоустрою власних та прилеглих територій, місць загального користування шляхом проведення толок, місячників з благоустрою, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Провести упорядкування кладовищ, меморіалів, памʼятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, учасників АТО-ООС, а також меморіальних дошок, музеїв, кімнат бойової слави.

Дотримання встановлених відповідно до рівня епідеміологічної небезпеки заборон  (обмежень), передбачених постановою Кабінету Міністрів України віл 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом  SARS-CoV-2», або додатково встановлених рішеннями місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *